نمایندگی شیر فلکه کیزایران

 
شرکت کیز ایران در سال ۱۳۶۳ به‌عنوان اولین تولیدکننده شیر فلکه‌های کشویی و سوزنی برنجی در ایران تاسیس شد و در طی سالیان متوالی با تلاش مستمر و بی‌وقفه به برترین تولیدکننده شیرآلات ساختمانی در حوزه صنعت تاسیسات تبدیل شده‌است .
اهداف شرکت کیز ایران افزایش سهم شرکت از بازار ساخت‌وساز و همکاری با مراکز علمی تحقیقاتی و بهره‌گیری از دانش و تجربه نیروهای انسانی کارآمد و حضور در عرصه‌های بین‌المللی را برای خود قرار داده‌است.
فروشگاه پایپوکالا نمایندگی شیر فلکه کیزایران  میباشد که در این مطلب با هم انواع محصولات تولیدی شرکت کیز ایران را بررسی می‌کنیم.
نمایندگی شیرفلکه کیزایران
لیست قیمت شیرفلکه کیزایران

شیر فلکه کشویی

سابقت شیر فلکه برنجی کشویی کیز ایران براساس استاندارد ملی ایران به شماره ۳۶ ۶۴ از جنس برنج فورج پذیر تولید شده و فرم دهنده اصلی دنده‌ها از نوع اینچی و مشخصات آن طبق استاندارد ۲۲۸ می‌باشد سیستم تولید روش فور جینگ فاصله بین مولکولی تا سرحد امکان کم شده و مقاومت بدنه را در آزمایشات بالا می‌برد درنتیجه تحمل فشار بیشتر میشود.
 
واشر آب‌بندی که زیر مهره شش‌پر قرار دارد، به‌همراه ۲ عدد اورینگ از جنس nbr برروی میل شیرهای کشویی کیز ایران میباشد ، آب‌بندی را در ناحیه بالای درپوش چند برابر کرده و با گذر زمان نیازی به رگلاژ مهره‌ی شش‌پر جهت آب‌بندی ندارد .
 
جنس بدنه و تمام اجزاء شیرهای کشویی تولید شده توسط شرکت کیز ایران مطابق استاندارد بوده و توضیحات آن را در مطلب زیر برای شما شرح می‌دهیم :
بدنه اصلی ،درپوش و گیت از جنس برنج فوج پذیر می‌باشد .
مهره‌ی شش‌پر، مهره چاک‌دار و میل  آن از جنس برنج و همچنین واشر آب‌بندی و اورینگ آب‌بندی از جنس پلاستیک هوستافورم و لاستیک nbr می‌باشد. مهره کاسه نمدی نیز از جنس آهن آبکاری شده‌است .
تمامی شیرفلکه های شرکت کیز ایران تا دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند
 فشار کاری آن‌ها تا سایز ۲ اینچ ۱۶ سایزهای ۲ اینچ تا ۳اینچ ۲۰ بار می‌باشد .
 

بیشتر بخوانید: ۱۰ برند برتر لوله اتصالات ایران

 

مشخصات فنی شیرفلکه کیزایران

کد کالاسایز(inch)A (inch)B (mm)D (mm)L (mm)H (mm)H1 (mm)SW (mm)دمای کار (C)فشار کار (bar)
۵۰۰۱G1/2۱/۲″۱۳۵۵۴۴۸۰۹۵۲۶۲۰۰۱۶
۵۰۰۲G3/4۳/۴″۱۹۵۵۴۹۹۷۱۱۵۳۲۲۰۰۱۶
۵۰۰۳G1۱″۲۵۶۰۵۲۱۰۳۱۲۵۳۹۲۰۰۱۶
۵۰۰۴G1 1/4۱ ۱/۴۳۲۶۴۶۰۱۱۸۱۴۶۴۹۲۰۰۱۶
۵۰۰۵G1 1/2۱ ۱/۲″۳۸۷۳۶۲۱۳۱۱۶۲۵۵۲۰۰۱۶
۵۰۰۶G2۲″۵۰۹۰۷۲۱۵۶۱۹۴۶۸۲۰۰۱۶
۵۰۰۷G2 1/2(سبک)۲ ۱/۲″۵۶۱۰۰۸۵۱۸۵۲۳۲۸۵۲۰۰۲۰
۵۰۰۸G3(سبک)۳″۶۵۱۱۵۸۸۲۰۰۲۵۵۹۸۲۰۰۲۰
۵۰۳۰G2 1/2۲ ۱/۲″۶۳.۵۱۰۰۸۳۱۹۲۲۳۹۸۵۲۰۰۲۰
۵۰۳۱G3۳″۷۶.۲۱۱۵۹۸۲۱۸۲۷۳۹۸۲۰۰۲۰
فروشگاه پایپوکالا نمایندگی شیر فلکه کیزایران معتبرترین فروشگاه اینترنتی
قیمت شیر فنری کیزایران

شیر یکطرفه فنری کیزایران

شیر فنری شیری است که عبور سیال در آن در یک‌جهت بوده و از برگشت سیال داخل شیر و خط لوله ممانعت می‌کند.
شیر تنها با فشار سیال عمل می‌کند و دارای هیچ وسیله کنترل‌کننده در داخل یا خارج از بدنه نمی‌باشد.
شیر های یک‌طرفه فنری اغلب در تاسیسات حرارتی ساختمان، آب مصارف صنعتی ،شبکه‌های آب‌رسانی شهری و شبکه‌هایی که حرکت سیال از یک طرف می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد .

 مزیت های شیر یکطرفه فنری:

  • مقاومت در برابر رسوب پذیری 
  •  مقاومت در برابر فرسوده شدن و خوردگی 
  •  آب‌بندی به‌طور کامل در هر شرایط 
  • بسته شدن سوپاپ با کمترین فشار سیال 

شیرسوپاپی یک‌طرفه کیزایران

همانند شیر یک‌طرفه فنری از عبور سیال در آن از یک‌جهت می‌باشند و جریان برگشتی سیال جلوگیری می‌کند و فقط به وسیله فشار سیال عمل می‌کند و هیچ نوع وسیله برای کنترل کردن دریچه وجود ندارد .
این محصول بیشتر در دهانه‌های ورودی پمپ‌های کف‌کش چاهی تاسیسات حرارتی ساختمان سیستم‌های هوای فشرده پنوماتیک جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز و خاک و شن به سیستم‌های حساس بالا و همچنین شبکه‌های آب‌رسانی شهری کاربرد دارند .
 
تمامی سایزهای این شیر تا دمای ۱۰۰ درجه و فشار کاری ۱۶ بار مورد استفاده قرار می‌گیرد .
 
 

بیشتر بخوانید: لوله ۵لایه نیوپایپ چیست؟

شیر فلکه آتش نشانی کیزایران

این محصول مناسب جهت نصب در تابلو آتش‌نشانی با ورودی از پایین و خروجی با زاویه ۱۳۰ درجه می‌باشد .
دارای قابلیت اتصال به کوپلینگ آتش‌نشان را هست این شیر در سایز ۵ تولید شده و با فشار کاری ۱۶ بار با دمای ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد را ساپورت می‌کند .
 
 
 
 
نمایندگی شیرفلکه اتشنشانی کیز ایران

شیر صافی کیز ایران 

شیر صافی کیز ایران برمبنای استانداردهای بین‌المللی و ملی طراحی و تولید شده و در لوله‌کشی‌های موتورخانه و سیستم‌های آبیاری و کشاورزی و آب‌گرم‌کن پکیج و لوله‌کشی‌های ساختمان کاربرد دارد.
 
تعبیه توری یکپارچه از جنس استیل ضد زنگ در کلیه سایزهای شیر صافی باعث افزایش طول عمر این توری شده و عمر آن را در دفعات باز و بست جهت نظافت توری بالا می‌برد همچنین توری صافی‌های سایز ۴ به بالا به دلیل افزایش سطح جلوگیری از کاهش مقاومت از ۲ لایه توری یکپارچه تشکیل‌شده که مقاومت آن را تا چندین برابر افزایش می‌دهد .
 
تمامی سایزهای شیر صافی تا دمای ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد و فشار ۱۶ بار قابله استفاده می‌باشند جنس بدنه و سایر اجزاء صافی تولیدشده توسط شرکت کیز ایران استاندارد می‌باشد بدنه اصلی و درپوش از جنس برنج فورج پذیر و توری آن از جنس استیل ضد زنگ میباشد.

شیر توپی برنجی(شیر پکیجی)

شیر توپی برنجی معمولاً در سیستم‌های گرمایش از کف و تاسیسات ساختمانی و همچنین شبکه‌های آب‌رسانی سرد و گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این شیرها به‌صورت ربع گرد باز و بسته می‌شوند در این نمونه شیرها سطوح خارجی و داخلی با روکش نیکل پوشش داده‌شده تا از خوردگی بلندمدت در برابر خورنده های محیطی و املاح آب جلوگیری شود.
 
داخل این شیر قطعه توپی به‌کاررفته علاوه‌بر روکش نیکل با یک‌لایه کروم نیز پوشش داده‌شده تا اصطکاک آن با نوار پلیمری مخصوص آب‌بندی کمتر شود و فرسایش آن به حداقل برسد.
این شیرها زاویه‌ای آب‌بندی ۱۵ درجه دارند که بهترین زاویه‌های آب‌بندی در شیرآلات توپی می‌باشد در تمامی شیرها به‌صورت صد در صد تست فشار در زمان تعریف‌شده انجام می‌شود و همچنین تست ضربه و تست‌های گشتاور و غیره نیز به‌صورت رندوم روی شیرها انجام می‌شود.
قیمت شیرتوپی پکیجی کیز ایران
نمایندگی و خرید شیر صافی برنجی کیز ایران

خرید شیرآلات برنجی کیزایران

اغلب در زمان خرید هر محصولی خریدار با مشکل تهیه کالای اصلی با مناسب ترین قیمت مواجه است .وجود کالاهای تقلبی و بی کیفیت با قیمت های بالا شرایط خرید را کمی دشوار میکند .همچنین بعضا واسطه های فروش متوالی افزایش قیمت کالا اصلی را به دنبال دارند.

فروشگاه لوله و اتصالات پایپوکالا باحذف واسطه های اضافی و اخذ نمایندگی  فروش محصولات کیزایران کالای اصل وبا کیفیت را با مناسب ترین قیمیت عرضه میکند ..

تمامی این محصولات در سایز و اندازه های متفاوت تولید میشوند ،شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ محصولات کیزایران با ما تماس بگیرید.

تلفن دفترپایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

کارشناس فروش:۰۹۳۵۸۴۷۰۸۶

مدیریت پایپوکالا:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

تمام تلاش مجموعه پایپوکالا PipoKala بر این است که خریدی امن و آسان در کنار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بین تمام فروشگاه های اینترنتی و قیمت رقابتی نسبت به بازار برای شما مشتریان عزیز و گرامی فراهم اوریم.

فروشگاه پایپوکالا

فروشگاه پایپوکالا تامین کننده محصولات زیر میباشد⬇️⬇️

لوله پنج لایه سوپرپایپ / نیوپایپ / بهتراشان(BTS) ”

لوله تک لایه ”    آذین /  یزد   /    وحید   

لوله پوشفیت “نیوفلکس / پلیران /  پلیران سایلنت / وحید /نیک بسپار

لوله پلی اتیلن  جوشی پلیران  / پلیرود   / حافظ

لوله پلیکا  فاضلابی  ”  پلیمر گلپایگان / داراکار / پارس زنده رود/پلیمر سمنان

لوله گالوانیزه ” سپنتا / ساوه سنگین و سبک / چینی

لوله کاروگیت

اتصالات گالوانیزه “برزیلی  و مک و چینی”

انواع  فلنج “از سایز ۱/۲ اینچ الی ۶۰ اینچ استاندارد”

لوله سیاه جوشی “درز دار و مانیسمان سبک و سنگین”

شیرآلات برنجی کیزایران  /سیم ایتالیا / آذران / سیتکو /امین شیر

شیر فلکه چدنی” ووگ امید گلستان / ووگ بی همتا / میراب/فاراب”

شیرالات بهداشتی “KWC/ شودر / قهرمان /راسان /سهند”

عایق و فوم “الاستومری / عایق pe  / فوم تخم مرغی گرمایش از کفگ

تجهیزات موتورخانه و استخر”پمپ / منبع انبساط  و تحت فشار / دیگ بخار / شوفاژ / مشعل‌ و ….”

تجهیزات کامل گرمایش از کف “کلکتور ترموستاتیک/شیربرقی/ترموستات اتاقی/ترمینال/سراهی کلکتور و ….”

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – – نمایندگی شیر فلکه کیزایران

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- نمایندگی شیر فلکه کیزایران لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و نمایندگی شیر فلکه کیزایران بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد

نمایندگی شیر فلکه کیزایران

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران تهران

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران کرج

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران اصفهان

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران یزد

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران کردستان

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران بانه

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران ساری

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران رشت

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران گیلان

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران اردبیل

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران ایلام

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران مشهد

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران گرگان

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران کرمان

نمایندگی فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران کاشان

11 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی شیر فلکه کیزایران»

  1. بازتاب: نمایندگی لوله پلیکا داراکار |24%تخفیف|لیست قیمت داراکار|کاتالوگ

  2. بازتاب: نمایندگی بست سوپرفیکس سوپرپایپ | بست روکش دارسوپرفیکس|سوپرفیکس

  3. بازتاب: شیر پروانه ای فلنج دار میراب|لیست قیمت و کاتالوگ شیر چدنی میراب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *