قیمت بهترین جت پمپ جکوزی

پمپ جتی جکوزی  از ملزومات اصلی تجهیزات جکوزی می‌باشد از جت پمپ با سرعت بالا برای پمپاژ کردن آب با فشار زیاد به داخل جکوزی استفاده می‌شود. قیمت جت پمپ جکوزی

همچنین برای به جریان درآوردن آب در حالت معمولی و گرم کردن و فیلتر کردن آن از پمپ جکوزی با سرعت پایین استفاده می‌شود.

جکوزی ها علاوه بر هدف درمانی در مجموعه های ورزشی و استخرهای عمومی و شخصی به منظور رفع تنش عضلانی و استراحت شناگران نیز مورد استفاده قرار می گیرند. دمای آب در جکوزی های آبگرم بین ۳۸ تا ۴۲ درجه سانتی گراد می باشد که این می تواند آرامش را برای شناگران فراهم آورد.

قیمت جت پمپ جکوزی

مشخصات پمپ جت جکوزی 

جنس بدنه پمپ جت جکوزی چدنی می‌باشد.موتور پروانه‌ها از جنس استیل و همچنین دارای توان و ظرفیت بالا برای استفاده در استخرهای عمومی می‌باشد دارای توان پنجو نیم تا پونزده اسب‌بخار است دارای یک استرینر بزرگ برای جلوگیری از ورود آشغال به داخل پمپ می‌باشد.

سایز اتصالات پمپ جت جکوزی از ۲ تا ۴ اینچ است.میزان هد آب در محدوده هشت تا هجده متر و همچنین محدوده دبی از چهل و دو تا صد و سی و هفت مترمکعب بر ساعت می‌باشد. پمپ جت جکوزی ای مک ساخت کشور چین و تحت لیسانس استرالیا و دارای یک‌سال گارانتی می‌باشد.

در جکوزی ها دو سیستم گردش آب وجود دارد یک سیستم گردش آب و تصفیه که مانند استخرها می‌باشد و دیگری سیستم جت پمپ جکوزی که برای تامین فشار مورد نیاز نازل‌های ماساژور جکوزی بکار می‌رود.

در جکوزی ها به‌ازای هر ۱ نفر حداقل ۲ عدد نازل جت در نظر گرفته می‌شود. برای اتصال نازل‌ها به یکدیگر و برقراری جریان آب یکسان در بین آن‌ها باید از دور رینگ یکی در قسمت بالایی و دیگری قسمت پایین سکوی جکوزی استفاده کرد.

نصب پمپ جت جکوزی

نحوه انتخاب پمپ جت جکوزی

۱.به‌عنوان یک قانون، در جکوزی ها برای رسیدن به حداکثر بازده ممکن از بین مقدار جریان آب عبوری از هر کدام از نازل‌های ماساژور معمولاً مبنای هر نفر ۲ نازل و برای هر کدام از نازل‌ها قدرت پمپ جت بین ۵. تا ۷۵.۰ اسب‌بخار در نظر گرفته می‌شود .

۲.پمپ‌های استخری دارای استرینر یا مو گیر هستند اما جت پمپ‌های جکوزی ممکن است استرینر نداشته باشند که دراین‌صورت باید حتما برای آن‌ها ۱ استرینر را جداگانه تهیه کنید و بر روی جت پمپ نصب شود .

۳.پمپ جکوزی باید بعد از مبدل حرارتی قرار بگیرد.

 ۴.برای جکوزی های بزرگ در مجموعه ورزشی‌ها بهتر است از ۲ دستگاه پمپ برای رنگ بالا و پایین استفاده کنید. برای مثال ۱ پمپ جکوزی ۱۵ اسب را می‌توانید با ۲ پمپ ۷.۵ اسب جایگزین کنید.

۵.معمولاً عمق هر جکوزی بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ سانتی‌متر در نظر گرفته می‌شود. در حوضچه‌های جکوزی ۱ سکوی نشیمن برای نشستن شناگر در نظر گرفته می‌شود که تقریباً فاصله‌ی سکو تا کف حوضچه در حدود ۶۰ سانتی‌متر است. محل قرارگیری نازل‌ها به گونه‌ای باید باشد که برای هر شناگر ۲ عدد نازل که یکی از آن‌ها در قسمت پایین سکو و در قسمت پشت پای شناگر و دیگری در قسمت بالای سکو برای ماساژ کمر شناگر قرار می‌گیرد.

۶.به‌طورکلی پمپ‌های جکوزی باید تا حد ممکن نزدیک به کاسه استخر و جکوزی و_سطح آب استخر نصب شود

۷.همچنین نصب پمپ دوم و یا رزرو در کلیه استخرهای عمومی اجباری است، پمپ رزرو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که هنگام تعمیر یا سرویس یکی از پمپ‌ها، گردش آب توسط پمپ دیگر بدون وقفه ادامه داشته باشد. همچنین با استفاده از ۲ پمپ کل آب سیستم را می‌توان در مدت کمتری تخلیه کرد. 

۸.موگیر یا استرینر برای جت پمپ‌های جکوزی ضروری است. این کار از پیچیدن رشته موها و پارچه به‌دور پروانه پمپ جلوگیری می‌کند.

۹.اسرینر تشکیل‌شده از ۱ غربال سبدی شکل قابل برداشت و نظافت که به شکلی نصب می‌شود که آب از سمت داخل آن جریان می‌گیرد و عبور می‌کند .

انتخاب پمپ تصفیه جکوزی مناسب

به دلیل دمای بالا و تعرق زیاد بدن نرخ تصفیه برای جکوزی ها بر ۵ ساعت یک‌بار می‌باشد. این مقدار از تقسیم حجم کاسه حجم جکوزی به عدد ثابت ۰.۵ و دبی پمپ تصفیه جکوزی محاسبه می‌گردد.

 برای جکوزی های تا ۸ نفر دارای ۸ مترمکعب آب می‌باشد، واضح است که عدد دبی و تقسیم به نیم بسیار کوچک می‌شود.

حداقل پمپ تصفیه برای ۱ جکوزی بزرگ و ۱۲ مترمکعب جواب می‌دهد یعنی برای بزرگ‌ترین جکوزی یک پمپ ۱اسب بخار تصفیه فیلتر میشود.

دبی پمپ جکوزی پنتاکس

نحوه محاسبه پمپ تصفیه جکوزی

برای بیان بهترین روش برای محاسبه پمپ جکوزی و انتخاب ۱ پمپ انجام ۲ مرحله محاسبات به‌ترتیب زیر بسیار ضروری است. که با جمع‌آوری این داده‌ها از نقشه ساختمان به ابعاد جکوزی شما شروع و با در نظر گرفتن مقاومت فیلترها که بر کاهش فشار تاثیرگذار هستند ادامه پیدا می‌کند .

در مرحله اول برای محاسبه دبی پمپ تصفیه جکوزی شما باید ابتدا حد حجم جکوزی را برحسب گالن که متناسب با واحد دبی خروجی پمپ جکوزی است. محاسبه کنید برای این کار به طول و عرض و عمق جکوزی نیاز داریم که به‌ترتیب هر کدام از این‌ها را ۱ ۲ و ۳ در نظر می‌گیریم و طبق فرمول زیر برای محاسبه حجم کل برحسب مترمکعب عمل می‌کنیم .

حجم کل=طول×عرض×ارتفاع

۶مترمکعب=۱×۲×۳

با در نظر گرفتن این‌موضوع که هر مترمکعب برابر با ۲۶۴.۲ گالن است و ضرب کردن این مقدار در حجم کل که ۸ مترمربع می‌باشد مقدار حجم کار برحسب گالن به دست می‌آید .

۱۴۷۸گالن=۲۴۶.۲×۶

حالا با جمع‌آوری این داده‌ها و با در نظر گرفتن فرمول دبی برحسب گالون بر طبق فرمول زیر می‌توانید مقدار دبی خروجی را تعیین کنید این نکته هم در نظر داشته باشید که زمان تخلیه جکوزی باید هر پونزده دقیقه یک‌بار باشد .

دبی خروجی=۱۴۷۹÷۱۵=۹۹گالن بر دقیقه

نمایندگی جت پمپ جکوزی پنتاکس

خرید جت پمپ جکوزی

اگر بعد از مطالعه مطالب بالا سوالات بیشتری برای تصمیم‌گیری در خرید انواع جت پمپ جکوزی دارید می‌توانید با دفتر پایپو کالا تماس بگیرید و از کارشناسان فروش ما مشاوره گرفته و سوالات خود را بپرسید 

قیمت جت پمپ جکوزی

تمامی قیمت‌های ارائه‌شده در سایت و بالا به‌روز بوده و تخفیف‌های مورد نظر برای مشتریان گرامی در این قیمت‌ها لحاظ شده‌است .
می‌توانید جت پمپ‌های جکوزی و در سایت و بالا و قیمت‌های تضمین‌شده و گارانتی اصلی خریداری کنید .
همچنین برای خرید انواع تجهیزات استخر مانند لوله اتصالات یو پی‌وی سی پیمتاش/ کلکتور ترموستاتیک گرمایش از کف/ و فیلتر شنی ایمکس  می‌توانید دیگر مطالب سایت را مطالعه کنید .
فروشگاه پایپوکالا عامل فروش محصولات پنتاکس، ایمکس، پیمتاش، IML, هایپرپول،هایوارد و …  می‌باشد .
 

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

مدیریت :۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

کارشناس فروش:۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

 

فروشگاه پایپوکالا تامین کننده محصولات زیر میباشد⬇️⬇️

لوله پنج لایه “سوپرپایپ / نیوپایپ / بهتراشان(BTS) ”

لوله تک لایه ”    آذین /  یزد   /    وحید   

لوله پوشفیت “نیوفلکس / پلیران /  پلیران سایلنت / وحید /نیک بسپار

لوله پلی اتیلن  جوشی پلیران  / پلیرود   / حافظ

لوله پلیکا  فاضلابی  ”  پلیمر گلپایگان / داراکار / پارس زنده رود/پلیمر سمنان

لوله گالوانیزه ” سپنتا / ساوه سنگین و سبک / چینی

لوله کاروگیت

اتصالات گالوانیزه “برزیلی  و مک و چینی”

انواع  فلنج “از سایز ۱/۲ اینچ الی ۶۰ اینچ استاندارد”

لوله سیاه جوشی “درز دار و مانیسمان سبک و سنگین”

شیرآلات برنجی کیزایران  /سیم ایتالیا / آذران / سیتکو /امین شیر

شیر فلکه چدنی” ووگ امید گلستان / ووگ بی همتا / میراب/فاراب”

شیرالات بهداشتی “KWC/ شودر / قهرمان /راسان /سهند”

عایق و فوم “الاستومری / عایق pe  / فوم تخم مرغی گرمایش از کفگ

تجهیزات موتورخانه و استخر”پمپ / منبع انبساط  و تحت فشار / دیگ بخار / شوفاژ / مشعل‌ و ….”

تجهیزات کامل گرمایش از کف “کلکتور ترموستاتیک/شیربرقی/ترموستات اتاقی/ترمینال/سراهی کلکتور و ….”

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – –

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد

—————————————————————————————————

نمایندگی پمپ جکوزی جتی


نمایندگی پمپ جکوزی در شهر کرمان قیمت جت پمپ جکوزی

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر یزد

نمایندگیپمپ جکوزی در شهر تهران

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر کرمانشاه

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر بانه

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر اصفهان

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر قزوین

-نمایندگی پمپ جکوزی در شهر تبریز

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر رشت

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر قم

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر شیراز

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر کردستان

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر سیستان

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر بندرعباس

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر مازندران

نمایندگی پمپ جکوزی در شهر چهارمحال و بختیاری

قیمت جت پمپ جکوزی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *