کاربرد های مهم لوله پلیکا پلیمر گلپایگان

آشنایی با لوله پلیمر گلپایگان

لوله پلیکا پلیمر گلپایگان یکی از مطرح ترین و با کیفیت ترین محصولات صنعتی در ایران می باشد که طرفداران زیادی دارد. لوله پلیکا پلیمر گلپایگان از جمله لوله های پی وی سی می باشد که کیفیت بالایی داشته و در بین محصولات صنعتی در حوزه ساختمان سازی و لوله، جزو برند های معروف ایران محسوب می شود.

 با پیشرفت فناوری و تکنولوژی و علوم مهندسی و وجود دستگاه های پیشرفته تولید قطعات صنعتی و مصرفی، لوله پلیکا پلیمر گلپایگان نیز دچار تغییر و تحولاتی شده است و بر کیفیت و شکل و طرح و کارایی این لوله های پی وی سی تاکید بیشتری شده است و در بازار ایران و حتی بازارهای جهانی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. لوله پلیکا پلیمر گلپایگان تقسیم بندی گوناگونی دارد که به این دسته بندی اشاره می کنیم.لیست قیمت پلیمر گلپایگان

فاضلاب خانگی، آب و فاضلاب شهری، چسب و ابزارآلات، pg pool استخری، آبرسانی تحت فشار، شبکه برق و مخابرات، چاه و زهکشی جزو تقسیم بندی محصولات لوله پلیکا پلیمر گلپایگان به شمار می آیند. هر یک از این محصولات نیز به شاخه های کوچک تری تقسیم می شوند. اگر به صورت خلاصه به تقسیم بندی محصولات فاضلاب خانگی بپردازیم، می توانیم به سه قسمت لوله و اتصالات چسبی، لوله و اتصالات پوش فیت داخل ساختمان، لوله و اتصالات پوش فیت زیر خاک اشاره کنیم.لیست قیمت پلیمر گلپایگان

 شرکت لوله پلیکا پلیمر گلپایگان همواره شعار حق با مشتری است را تحقق بخشیده و با تغییرات زمان و شرایط، توانسته است که مجموعه خود را با سیستم موجود تطابق دهد و رضایت مشتریان را، به دست آورد.

در مورد ویژگی های لوله پلیکا پلیمر گلپایگان می توانیم به مقاومت در برابر شکستگی و فشار، کارایی و اثر بخشی بهتر نسبت به سایر لوله ها، زنگ نزدن و برخی خصوصیات دیگر اشاره کنیم. اکنون در مورد ماهیت لوله پلیکا پلیمر گلپایگان بحث کرده و مباحثی را مطرح می کنیم.

لیست قیمت پلیمر گلپایگان

محصولات متنوع لوله پلیکا پلیمر گلپایگان

مزایای لوله پلیکا پلیمر گلپایگان

در این قسمت به بررسی خصوصیات و مزایای لوله پلیکا پلیمر گلپایگان پرداخته و توضیحات لازم را ارائه می دهیم. این مزایا عبارت اند از:

 • مقاومت در برابر خوردگی
 • مقاومت شیمیایی
 • سبک بودن
 • انعطاف پذیری
 • مقاومت در برابر ضربه
 • عدم تاثیر بر کیفیت آب

این لوله ها ساختار ویژه ای دارند و از موادی ساخته شده اند که با کیفیت هستند. از خصوصیات لوله پلیکا پلیمر گلپایگان می توان به مقاومت در برابر خوردگی آن ها اشاره کرد. این لوله ها غیر رسانا می باشند و در برابر تغییرات الکتریکی و شیمیایی نمک ها و اسید ها از خود مقاومت نشان می دهند و مواد اسیدی نمی توانند داخل ساختار این لوله ها نفوذ کرده و خوردگی ایجاد کنند.

این لوله ها در برابر مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده های قوی خانگی که از مواد شیمیایی با غلظت بالا ساخته شده اند، مقاوم می باشند که همین موضوع، باعث شده است که در خانه ها و در لوله کشی داخلی از آن ها استفاده شود. از سایر ویژگی های لوله پلیکا پلیمر گلپایگان می توانیم به وزن آن اشاره کنیم.

 این لوله ها با توجه به کیفیت بالای مواد و نحوه طراحی آن ها، نسبت به وزن اصلی خودشان سبک هستند که همین موضوع باعث تسهیل در حمل و نقل و کاهش آسیب های بدنی به خصوص هنگام کار می شود.لیست قیمت پلیمر گلپایگان

همین موضوع باعث می شود که در برج های بسیار بزرگ نیز به علت سبک وزنی، عملیات لوله کشی راحت تر صورت گیرد که از نظر هزینه زمانی و مالی اهمیت بالایی دارد. خصوصیت بعدی مربوط به انعطاف پذیری این لوله ها می باشد. موضوع انعطاف پذیری مسئله بسیار مهمی است که در ساختمان ها و مراکز صنعتی به آن توجه ویژه ای می شود.

این لوله ها در برابر شکستگی و خم شدن منعطف بوده و مهندسین و افراد فعال در این زمینه به راحتی می توانند از این لوله ها استفاده کنند. همچنین در برابر ضربه نیز مقاوم بوده و تاثیر منفی بر کیفیت آب ندارند.

نمایندگی لوله پلیکا گلپایگان

لوله پلیکا پلیمر گلپایگان انعطاف پذیری بالایی دارد.

کاربرد لوله پلیکا پلیمر گلپایگان

لوله پلیکا پلیمر گلپایگان در موارد زیادی کاربرد دارند که در ذیل به آن ها اشاره کرده و نکات لازم را بیان می کنیم:

 • زمین های کشاورزی و باغبانی
 • سیستم تخلیه فاضلاب
 • کارخانجات و دامداری ها
 • پوشش کابل های مخابراتی 

رایج ترین کاربرد این لوله ها مربوط به امور کشاورزی و باغبانی می باشد. در بسیاری از مزارع کشاورزی و باغ ها جهت آبیاری و سم پاشی از این لوله ها استفاده می کنند. قابل ذکر است که لوله پلیکا پلیمر گلپایگان به دو دسته فشار قوی و نیمه قوی تقسیم بندی می شوند. لوله های فشار قوی در در امور مربوط به فاضلاب و کارخانه ها و صنایع مختلف استفاده می شوند.لیست قیمت پلیمر گلپایگان

لوله های فشار قوی، در زمینه عایق بندی کابل های برق نیز کاربرد دارند. در بسیاری از کارخانه های صنعتی به خصوص کارخانه هایی که در زمینه تولید مواد شیمیایی و شوینده فعالیت می کنند، از لوله پلیکا پلیمر گلپایگان استفاده می کنند. لوله های از نوع دوم که نیمه قوی محسوب می شوند در بسیاری از ساختمان ها و تاسیسات و سیستم های هواکشی کاربرد دارند.لیست قیمت پلیمر گلپایگان

انواع لوله پلیکا پلیمر گلپایگان

این لوله ها به بخش های زیر تقسیم بندی می شوند:

 • لوله پلی اتیلن
 • لوله پی وی سی
 • لوله پلی پروپیلن
 • لوله پلی بوتیلن

لوله پلی اتیلن به علت مقاومت بالا در برابر گرما و فشار، در اکثر مواقع در حوزه سیستم های گرمایشی قابل استفاده هستند. لوله پی وی سی که سفید یا خاکستری رنگ می باشند به دو صورت upvc و cpvc تقسیم بندی می شوند که در لوله های سی پی وی سی، کلر بیشتری استفاده شده و مقاومت بالایی دارد. نکته مهم این است که این لوله ها را باید در برابر نور خورشید محافظت کرد، زیرا آسیب پذیر هستند.

لوله پلی پروپیلن مقاومت بسیار بالا و طول عمر زیادی نیز دارند. بسیاری از اتصالاتی که در بازار موجود می باشند، از همین جنس هستند و محبوبیت خاصی دارند. این لوله ها به سه نوع هموپلیمر،کوپلیمر ضربه ای و کوپلیمر اندامی تقسیم می شوند.

لوله پلی بوتیلن خاکستری رنگ می باشد و همانند لوله پی وی سی برای انتقال آب گرم قابل استفاده نمی باشد و طراحی داخلی آن به گونه ای است که مانع نفوذ و رسوب آب می شود.

نمایندگی لوله و اتصالات

لوله پلیکا پلیمر گلپایگان قابل استفاده در زمین های کشاورزی می باشد.

خرید محصولات پلیمر گلپایگان

معمولا به هنگام خرید هر محصولی خریدار با دغدغه تهیه کالای اصلی با مناسب ترین قیمت مواجه می شود . وجود کالاهای تقلبی و بی کیفیت با قیمت های بالا شرایط خرید را کمی دشوار میکند .همچنین بعضا واسطه های فروش متوالی افزایش قیمت کالا اصلی را به دنبال دارند.

فروشگاه لوله و اتصالات پایپوکالا با حذف واسطه های اضافی و اخذ نمایندگی  فروش محصولات پلیمر گلپایگان ، کالای اصل وبا کیفیت را با مناسب ترین قیمیت عرضه میکند . همچنین خریدار محترم می تواند مازاد مصرفی اجناس خریداری شده خود را مرجوع و مبلغ پرداختی خود را دریافت نماید.

تمامی این محصولات در سایز و اندازه های متفاوت تولید میشوند ،شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ محصولات با ما تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

کارشناس فروش :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

این مطلب از دست ندهید:

معرفی برترین برند های لوله پلیکا در سال۹۹

تمام تلاش مجموعه پایپوکالا PipoKala بر این است که خریدی امن و آسان در کنار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بین تمام فروشگاه های اینترنتی و قیمت رقابتی نسبت به بازار برای شما مشتریان عزیز و گرامی فراهم اوریم.

—————————————————————————————————————————————————————-

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

ارسال لوله و اتصالات آذین لوله به تهران (شمال، شمال غرب، جنوب، شمال شرق، جنوب غرب، جنوب شرق) و کلیه مناطق تهران و اطراف، شمیران، شهریار، ورامین، قم، کرج، کاشان، میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد ساری-آملل-بابل-قایم شهر-بهشهر-چالوس-نکا-بابلسر-تنکابن-رویان-نوشهر-رامسر-محموداباد-کلاردشت-سرخرود-آلاشت-ماسال-مازندران-رشت-گیلان-گرگان-آزادشهر-گنبدکاووس-جویبار-لاهیجان-آستانه اشرفیه-صومعه سرا-فومن-تالش-آستارا خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان بلوچستان ،شهرکرد،شیراز ،فارس،قزوین ،قم،کرج ،کردستان ،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد. سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس .

اراک، اسفراین، قوچان، گرگان، گنبد، بندر ترکمن، خرم آباد، بروجرد، درود، الیگودرز، اهواز، مشهد، تبریز، اندیمشک، پاوه، ملایر، آبادان، کرمانشاه، اسلام آباد، نهاوند، ساوه، تویسرکان، رشت، لاهیجان، آستانه، لنگرود، بندر انزلی، ساری، چالوس، عباس آباد، متل قو، نمک آبرود، رامسر، آمل، بابل، ارومیه، سلماس، خوی، بانه، سقز، مریوان، بیجار، ایلام، دهلران، 

شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان 

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری

هران، بجنورد، شیروان، شیراز، سردشت، اردبیل، مشکین شهر، پارس آباد، زنجان، ابهر، خرمدره، قزوین، تاکستان، آبیک، بوئین زهرا، کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، کهنوج، زاهدان، زابل، ایرانشهر، چابهار، سراوان، سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، سنندج، خرمشهر، دامغان، سمنان.

———————————————————————————————————————————————————

نمایندگی های لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر بندرعباس

 نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر تهران

 نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر بانه

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان شهر کرمانشاه

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر قزوین

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر اصفهان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر رشت

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر قم

-نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر تبریز

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر شیراز

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر سیستان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر کردستان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر مازندران

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر ابادان

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر چهارمحال و بختیاری

نمایندگی لوله اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان در شهر خوزستان

Edit

4 دیدگاه دربارهٔ «کاربرد های مهم لوله پلیکا پلیمر گلپایگان»

 1. بازتاب: پارس زنده رود پلاست |7 مزیت مهم اتصالات پارس فیت در لوله کشی

 2. بازتاب: نمایندگی لوله پلیکا داراکار |تا20%تخفیف| به قیمت درب کارخانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *