مشخصات و ویژگی های لوله پوشفیت پلیران

سیستم فاضلابی پوش‌فیت از جنس پلی‌پروپیلن باید مطابق با استاندارد اروپایی EN-1451 طراحی و تولی شود. 

این استاندارد مشخصات ماده اولیه مورد استفاده، مشخصات ظاهری و ابعادی، الزامات مکانیکی و فیزیکی و… لوله و اتصالات این سیستم را تعیین می‌کند. سیستم پوش‌فیت خوداطفاء پلی‌ران توسط آزمایشگاه معتبر دانشگاه فنی دارمشتات آلمان مورد آزمایش قرار گرفته و مطابقت آن با استاندارد EN-1451 به صورت کامل تایید شده است.

شرکت پلی‌ران استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را به طور کامل در سیستم کنترل کیفیت تولید و خدمات خود پیاده‌سازی کرده است. ما به کیفیت متعهدیم.

ایزو ۹۰۰۱ چیست و چرا بسیار اهمیت دارد

  ایزو ۹۰۰۱ استانداردی جهانی است که شرایط و نیازمندی‌های سیستم کنترل کیفیت (QMS) را تعیین می‌کند. پیاده‌سازی این استاندارد به معنی کاه اشتباهات، بهبود ارتباطات، کیفیت بهتر و در مجموع استاندارد بالاتر تولید و ارائه خدمات توسط یک مجموعه است.

 مشتریان تنها در صورتی باز خواهند گشت که بدانند می‌توانند به شما و محصولی که ارائه می‌دهید اطمینان کنند. ایزو ۹۰۰۱ با در اختیار گذاشتن روش‌ها و راهنمایی‌های موثر، به بهبود دائمی محصولات و حفظ مستمر بالاترین کیفیت کمک می‌کند تا مشتری بداند می‌تواند به شما اطمینان کند تا در هر زمانی، محصولی با همان کیفیت و همان ابعاد و تلرانس همیشگی را ارائه کنید.نمایندگی پوشفیت پلیران

 مشتریان ما بزرگترین سرمایه ما هستند.برای حفظ کیفیت همیشگی که باعث اطمینان ارزشمند شما به ما گردیده است.

پروژه ها نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

بازار بزرگ ایران که با نام ایران مال شناخته می‌شود، بنابر اظهارات کارشناسان، یکی از پنج مجتمع بزرگ تجاری، اداری و تفریحی در کل دنیا و بزرگترین،در ایران و خاورمیانه است.

 برای درک بهتر بزرگی مجموعه، کافیست بدانید که فقط برای بازدید از بخش تجاری این پروژه باید ۱۴.۷ کیلومتر بی‌وقفه پیاده‌روی نمایید، معادل مسافت خیابان ولیعصر از میدان منیریه تا میدان تجریش.

تنها راه تضمین بهره برداری موفق پروژه‌هایی با این عظمت، استفاده از کالاهایی با بالاترین استانداردها است.

شرکت پلی‌ران علاوه بر تامین سیستم‌های فاضلابی مجموعه ایران مال  با استفاده از محصولات پوش‌فیت سایلنت، خوداطفاء و پلی‌اتیلن جوشی، نظارت کامل بر اجرای دقیق آنها را نیز عهده‌دار بوده است.

از جمله می توان به استفاده از این سایز در پروژه های زیر اشاره کرد:

۱- پروژه ایران مال

۲- پروژه برج مخابرات

۳- پروژه بیمارستان آتیه ۲

۴-پروژه هتل ۵ ستاره آراز

۵-بیمارستان برکت

۶-پروژه بیمارستان فوق تخصصی نور قم 

خرید اینترنتی لوله پوشفیت پلیران

واحد نظارت پلیران نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

با توجه به فراگیر شدن استفاده از سیستم فاضلابی پوش فیت در ساختمان ها و داشتن برتری های متعدد نسبت به سیستم های فاضلابی گذشته، لزوم توجه به این سیستم جدید و مدرن بیش از پیش در بین جامعه تاسیسات احساس می شود.

اجرای سیستم فاضلابی پوش فیت نسبت به سیستم های دیگر سهولت بیشتری داشته اما در نهایت سادگی دارای نکات تاثیر گذار می باشد که رعایت آن ارتباط مستقیم با کارایی سیستم خواهد داشت.

از همین رو شرکت پلی ران از ابتدا تاکنون به منظور ارتقاء بهره وری مشتریان از محصولات، نظارت مستمر بر اجرای صحیح سیستم فاضلابی پوش فیت را جزء خدمات خود قرار داده است.

نمایندگی لوله اتصالات پلیران

مزایا

۱)اتصال ساده با کمک حلقه آب بندی و سیستم انعطاف پذیر

۲)  سادگی حمل و نقل و اجرای سیستم به دلیل وزن بسیار سبک

۳) حداقل میزان اتلاف در لوله ها به دلیل تولید به صورت دو سر سوکت

۴)کاهش چشمگیر میزان انتقال صدا تا ۱۹ دسی بل

۵) مقاومت فوق العاده در برابر دمای بالا تا نود و پنج درجه سیلسیوس

۶)مقاوم در برابر مواد شیمیایی مختلف در انطباق با ایزو۹۰۰۱

۷) دامنه وسیع تولید لوله و اتصالات از سایز چهل  تا دویست میلی متر

۸)  افزایش ایمنی در شرایط حریق

۹)اتصال ساده به سیستم های استاندارد و قابل انطباق بودن

۱۰)روش ساده ایجاد اتصال، نصب سریع تر بدون نیاز به چسب و جوش

اولین ها 

پلی ران اولین و تنها تولیدکننده لوله و اتصالات پوش فیت سایز ۲۰۰ در ایران میباشد.

لوله و اتصالات پوش فیت سایز ۲۰۰ پلی ران در ده ها پروژه مرجع در سال های گذشته به کار گرفته شده است.

نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

کارشناس فروش :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

 

با افتخار کالای ایرانی با کیفیت تولید می کنیم. نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

تولید زانوی ۴۵ درجه سایز ۲۰۰ میلی‌متر در سیستم پوش‌فیت به دامنه محصولات پلی‌ران اضافه گردید.

استفاده از لوله و اتصالات پوش‌فیت با سایز ۲۰۰ میلی‌متر در خطوط جمع‌آوری پروژه‌های بزرگ، سبب اجرای یکپارچه و همگن سیستم، پایداری و حفظ آب‌بندی آن دراز مدت و حذف مشکلات اجرا و انطباق با دیگر سیستم‌ها خواهد شد.

 پلی‌ران تنها تولیدکننده لوله پوش‌فیت با سایز ۲۰۰ میلی‌متر در ایران 

موفه ویژه آب باران پلی ران (RT_100)

 قابلیت تست یکپارچه سیستم آب باران تا ارتفاع ۱۰۰ متر ستون آب معادل فشار ۱۰ با

راه حل نهایی برای رعایت الزام تست یکپارچه سیستم جمع آوری آب باران طبق مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان

 دارای گواهی‌نامه‌‌ ثبت اختراع به شماره‌ی ۱۰۱۴۳۱ در اداره ثبت اختراعات

پلی‌ران پیشرو در نوآوری و ابداع سیستم‌های نوین تاسیسات ساختمانی

 زانو بست‌خور(سوکت بلند) ۴۵ درجه پلی‌ران، اتصال ویژه‌ای است که توسط واحد تحقیق و توسعه پلی‌ران طراحی شده است. 

در اتصال شاخه افقی فاضلاب به لوله قائم و یا در تغییر امتداد لوله قائم به افقی، نصب صحیح بست به دلیل انجام تست آب‌بند بسیار پراهمیت می‌باشد.

زانو بست‌خور با در نظر گرفتن محل مناسبی برای نصب بست در پشت سوکت، امکان نصب اصولی بست را بدون تحت فشار قرار دادن نشیمنگاه حلقه فراهم می‌کند.

 استفاده از این اتصال در تغییر امتداد لوله قائم اصلی در پایین‌ترین طبقه، با ایجاد یک فاصله مناسب در تغییر جهت جریان سبب انتقال آرام جریان فاضلاب شده و از افزایش ناگهانی فشار و ایجاد صدای ناخواسته جلوگیری می‌کند.

نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

پوشفیت پلیران سایلنت

برای کاهش میزان انتقال صدای عبور سیال داخل شبکه فاضلاب ساختمان که براساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید میشود.

بدلیل کاهش صدای بی نظیر این محصول ،بهترین انتخاب برای مراکز درمانی،بیارستان ها،مراکز دولتی،آسایشگاه سالمندان،کتابخانه،فضاهای آموزشی،هتل،استودیو ضبط صدا و منازل مسکونی میباشد.

  اتصال به‌وسیله حلقه های آب بندی لاستیکی، تنها با فشار دادن لوله یا اتصال به داخل سوکت است. سیستم فاضلابی پوشفیت سایلنت  سه لایه با قابلیت جذب صدای فوق العاده و مقاومت فیزیکی منحصر به فرد تولید می شود.

۱- لایه بیرونی از جنس پلی پروپیلن با خصوصیات مکانیکی فوق العاده در برابر تنش های خارجی

۲- لایه میانی از جنس کامپاند اختصاصی پلی ران با استحکام بالا و کاهش بی نظیر صدا

۳- لایه داخلی یک لایه صاف و صیقلی با حداقل امکان گرفتگی از جنس پلی پروپیلن مقاوم در برابر دماهای بالا و مواد شیمیایی مختلف

مزایا

۱) عملکرد بی نظیر کاهش انتقال صدا تا کمتر از ۱۰ دسی بل

۲) استحکام و مقاومت فوق العاده بالا و بهترین جایگزین برای چدن

۳) سفتی حلقوی بالا، قابلیت نصب دفنی دارای گواهینامه کاربری BD

۴) مقاوم در برابر مواد شیمیایی مختلف در انطباق با ISO 10358

۵) سادگی حمل و نقل و اجرای سیستم به دلیل وزن بسیار سبک نسبت به چدن

۶) مقاومت فوق العاده در برابر دمای بالا تا ۹۵ درجه سیلسیوس

۷) روش ساده ایجاد اتصال، نصب سریعتر بدون نیاز به جوش یا چسب

۸) طبقه بندی B2 رفتار در برابر حریق مطابق با استندارد  DIN 4102

۹) اتصال ساده با کمک حلقه آب بندی و سیستم انعطاف پذیر

۱۰) دامنه وسیع تولید لوله و اتصالات از سایز پنجاه( ۵۰) تا صد و شصت(۱۶۰) میلی متر

 محصولات آبیاری پلی ران

استفاده بهینه از منابع آب کشور در زمینه کشاورزی از اهداف اصلی در تولید بهترین انواع لوله و اتصالات و قطعات پلیمری مورد نیاز سیستم های آبیاری تحت فشار و انتقال آب با بهترین کیفیت ممکن است. از شاخص های اصلی این محصولات مقاومت در برابر مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی است. 

نکته : ۱) پلی ران تنها شرکت دارنده نمونه‌های سیفون از جنس پوش‌فیت است. ۲) در صنعت ساختمان نیاز به محصول خاصی جهت تست آب باران است از این‌رو شرکت پلی ران محصول جدیدی به نام “موفه آب باران با قابلیت تست یکپارچه تا ارتفاع ۱۰۰ متر ارائه کرده است.

میتوانید برای آشنایی بیشتر با برند لوله و اتصالات این دو مطلب را نیز مطالعه کنید.

برند برتر لوله و اتصالات سال۱۴۰۰

معرفی برند پوشفیت نیوفلکس

خرید محصولات برند پلیران

فروشگاه پایپوکالا به عنوان نمایندگی فروش مستقیم محصولات پلیران طی دریافت بازخورد مثبت مشتریان از پوشفیت معمولی این شرکت، اقدام به تامین فروش محصولات ابیاری و پوشفیت سایلنت و هم چنین پلی اتیلن پلیران بصورت عمده در سطح کشور کرده است و در چندین سال سابقه فروش هر سه دسته  شاهد رضایت مصرف کننده و کیفیت این محصولات بوده است .

بعد از معرفی کامل  پوش فیت پلیران و اشنایی شما تمامی محصولات این برند و تصمیم ­گیری جهت استفاده از این محصول با کیفیت، دغدغه تهیه این محصول با قیمت مناسب و خاطری آسوده از ضمانت اصالت و خدمات پس از فروش مطرح می­شود که متاسفانه به دلیل وجود گستردگی اجناس تقلبی با طرح و اسم های مشابه در بازار پیشنهاد میکنیم برای دریافت مشاوره و خرید این محصول با فروشگاه پایپوکالا در تماس باشید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

کارشناس فروش :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

فروشگاه پایپوکالا PIPOKALA

——————-

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – –

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد


نمایندگی لوله پوشفیت پلیران

نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر کرمان

 نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران

 نمایندگی ب لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر تهران

نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر کرمانشاه

نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر بانه

نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر اصفهان

نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر قزوین

-نمایندگی لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر تبریز

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر رشت

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر قم

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر شیراز

ن لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر کردستان

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر سیستان

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر بندرعباس

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر مازندران

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر چهارمحال و بختیاری

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر ابادان

 لوله و اتصالات پوشفیت پلیران در شهر خوزستان

Check Also

کلکتور ترموستاتیک بی تی اس

کلکتور ترموستاتیک گرمایش از کف

  کلکتورهای ترموستاتیکِ پیشرفته و هوشمند سیستم گرمایش کف مجموعه کاملی از احتیاجات پیمانکاران،مجریان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *