۸باور غلط در مورد گرمایش از کف

لوله نیوپایپ گرمایش ازکفن

۸باور غلط در مورد گرمایش از کف

گرمایش از کف سیستم گرمایشی پایدار و اقتصادی است که با لوله نیوپایپ یا سوپرپایپ اجرا میشود  ، اما باورهای غلط زیادی در مورد نحوه عملکرد آن وجود دارد. 

ما اینجا هستیم تا افسانه ها را برطرف کنیم و به شما نشان دهیم چرا این سیستم گزینه عالی برای شماست.

 

لوله پنج لایه گرمایش از کف

تاریخچه گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف در حال حاضر بالغ بر ۴۰درصد مردم جهان درحال استفاده از آن هستند .تازیخچه گرمایش از کف به حدود ۶دهه بعد از میلاد مسیح بازمیگردد.رومیان باستان در آن دوران لوله هایی را در کف زمین کار میکردند که گرمای آتش از آن ها عبور میکرد و باعث تولید گرما میشد.

سالها بعد کره و ژاپن در تاسیسات خود از این روش بهره بردند.انها دود حاصل از سوختن را قبل از  خروج از ساختمان از این لوله ها عبور میدادند.

تاریخچه سیستم  گرمایش از کف به حدود ۲۰سال پیش یعنی سال ۱۳۸۰ برمیگردد.البته قبل از در مکان هایی مانند ورزشگاه آزادی توسط مهندسین امریکایی استفاده شده بود.

در حال حاضر ، دو نوع سیستم گرمایش از کف وجود دارد: سیستم های الکتریکی و سیستم های هیدرولیک ، که با آب گرم کار می کنند. سیستم هیدرولیک همچنین در دو زیرساخت متفاوت وجود دارد که به سیستم خشک و سیستم مرطوب معروف هستند و تفاوت این دو در نحوه تنظیم لوله ها است لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

برای سیستم های آب ، لوله ها در کف قرار دارند در حالی که در سیستم های خشک ، لوله ها در تخته کف قرار دارند تا به عنوان یک هادی گرما عمل کنند. معمولاً نوع هیدرولیک مرطوب را با پروژه های ساختمانی جدید پیدا خواهید کرد ، در حالی که نسخه خشک و سیستم های الکتریکی برای بازسازی مناسب ترین هستند.

اکنون که کمی از جنبه فنی گرمایش از کف مطلع شدید ، وقت آن است که باورهای غلط پیرامون آن را بررسی کنیم.

باور غلط ۱:لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

گرمایش از کف بسیار گرانتر از رادیاتور است. money-mouth

درست است که قیمت نصب گرمایش از کف ۳۰٪ گرانتر از رادیاتورهای سنتی است. اما گرمایش از کف کف سرمایه ای است که در بلندمدت نتیجه می دهد. از آنجا که سیستم از نظر مصرف انرژی بیشتر است و به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد ، کاربران صورتحساب انرژی خود را پیدا می کنند و هزینه های کلی سیستم بسیار کمتر از رادیاتورهای سنتی است.

خلاصه که رادیاتور چه پنلی یا پره ای باید هرسال کلی پول واسه تعمیرات و نگه داریش خرج کنی تااااازه هزینه های پکیج هم هست.

فوم لوله متالایز گرماش از کف

باور غلط ۲: لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

خانه ای با گرمایش از کف هرگز گرم نمی شودfoot-in-mouth لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

گرچه درست است که گرمایش از کف به اندازه رادیاتور معمولی گرما تولید نمی کند ، اما گرمای کافی را برای ایجاد یک محیط راحت تولید می کند. این سیستم برای توزیع یکنواخت گرما در کل سطح کف کار می کند ، بنابراین دمای اتاق می تواند تا ۲۵ درجه سانتیگراد برسد. صاحبان خانه می توانند ترموستات را دو درجه پایین تر تنظیم کرده و مطمئن باشند که گرمای خود را از دست نمی دهند.

مطابق عکس زیر هیچ نقطه ای از خانه سرد نمیباشد و کل محیط را پوشش میدهد.

قیمت لوله نیوپایپ گرمایش ازکف
هیچ نقطه سردی وجود ندارد.

باور غلط ۳:

گرمایش از کف از نظر فنی گرمایش الکتریکی استcool

البته ، گرمایش کف برقی با برق کار می کند ، اما سیستم هیدرولیک با آب گرم و گرمایش مرکزی کار می کند. همچنین گزینه ای برای اتصال سیستم کف به پمپ گرم وجود دارد. در حالی که پمپ حرارتی به کمی برق نیاز دارد ، اما به انرژی تجدیدپذیر نیز متکی است. از آنجا که گرمایش از کف در دمای پایین ثابت کار می کند ، انتخاب افزودن پمپ حرارتی به سیستم انتخاب ایده آلی است.

باور غلط ۴:

با گرمایش از کف  برای گرم شدن یک خانه بیشتر طول می کشد ، بنابراین دما هرگز ثابت نمی ماند.frown

لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

در حالی که گرمایش کف برقی تقریباً به سرعت رادیاتورها کار می کند ، سیستم های هیدرولیک کمی کندتر واکنش نشان می دهند. اما این بدان معنا نیست که شما باید از طریق درجه حرارت سرد رنج ببرید. مهم است که ببینید چگونه می توانید سیستم خود را متناسب با سبک زندگی خود تنظیم کرده و فضای داخلی خود را در دمای مناسب نگه دارید. به عنوان مثال ، اگر سیستم هیدرولیکی دارید ، می توانید تنظیمات را تغییر دهید تا اطمینان حاصل کنید که در طول شب دمای اتاق فقط سه درجه کاهش می یابد.

افسانه ۵: لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

گرمایش از کف فقط در کف نصب شده استwink

این ممکن است کمی تعجب آور باشد ، اما شما در واقع می توانید گرمایش از کف را فراتر از کف نصب کنید. همچنین می توانید آن را در دیوارها یا سقف ها نصب کنید تا اتاق ها حتی با سرعت بیشتری گرم شوند. به طور کلی ، گرمایش از کف فضای اضافی را اشغال نمی کند ، بنابراین می توانید آن را کاملاً در هر فضای داخلی مدرن ادغام کنید لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

.

.

.

.

لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

.

.

.

.

.

——————————————————–

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

———————————

باور نادرست ۶:

گرم شدن از کف کف پاهای شما را متورم می کندlaughing

در روزهای اولیه گرمایش از کف ، دمای اتاق می تواند به بیش از ۳۵ درجه سانتیگراد برسد ، و اگر چنین بود ، پاهای شما متورم می شود. اما امروزه با وجود سیستم های فعلی ، دیگر چنین شرایطی پیش نمی آید ، به خصوص اگر خانه شما عایق بندی خوبی داشته باشد. در واقع ، شانه زدن گرمایش از کف با پمپ حرارتی به سیستم امکان می دهد تا خنک کننده را تأمین کند ، که به علاوه در ماه های گرم تابستان.

باور غلط ۷:

گرمایش از کف ناسالم استsmile

گرمایش از کف از گردش ذرات گرد و غبار که می توانند باعث آلرژی یا بیماری شوند جلوگیری می کند. صاحبان خانه همچنین می توانند از رطوبت بهتر و محیط سالم و عاری از گرد و غبار و کپک استفاده کنند ، این خصوصاً برای افرادی که آلرژی یا مشکلات تنفسی دارند بسیار مفید است.

باور نادرست ۸:

شما نمی توانید گرمایش از کف را با پارکت ترکیب کنیدfoot-in-mouth لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

 

لوله پنج لایه گرمایش از کف

 

اگر برخی از فاکتورها را در نظر بگیرید ، می توانید گرمایش از کف و پارکت را به راحتی ترکیب کنید. اگر یک نوع چوب پایدار دارید که در برابر رطوبت و نسخه چند لایه مقاوم است که تخته ها تا ۱۵ سانتی متر عرض دارند ، باید خوب باشید!

منبع مقاله:

https://www.warmup.co.uk

 

——————————————————–

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

 ———————————

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند: لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – –

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد

———————————————————————————————————————————————————

نمایندگی های لوله نیوپایپ گرمایش از کف 

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکفدر شهر کرمان

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر یزد

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر تهران 

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه گرمایش از کف شهر کرمانشاه

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر بانه

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه گرمایش از کف در شهر اصفهان

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر قزوین

لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

-نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر تبریز

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر رشت

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر قم

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر شیراز

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر کردستان

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر سیستان

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر بندرعباس

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر مازندران

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپدر شهر چهارمحال و بختیاری

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر ابادان

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر خوزستان

لوله نیوپایپ گرمایش ازکف لوله نیوپایپ گرمایش ازکف لوله نیوپایپ گرمایش ازکف لوله نیوپایپ گرمایش ازکف لوله نیوپایپ گرمایش ازکف

5 دیدگاه دربارهٔ «۸باور غلط در مورد گرمایش از کف»

  1. بازتاب: قیمت فوم سفید رولی |خرید فوم تشک-انواع عایق پلی اتیلن

  2. بازتاب: نمایندگی لوله پنج لایه سوپرپایپ تهران کجاست |تا16% تخفیف لیست قیمت

  3. بازتاب: مزایای گرمایش از کف |نمایندگی فوم تخم مرغی|قیمت وکاتالوگ

  4. بازتاب: فوم تخم مرغی گرمایش کف |فوم xpe زرد|فوم رولی متالایز

  5. بازتاب: نمایندگی لوله آذین سپاهان-لوله تک لایه تا24%تخفیف

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *