انواع فوم سفید رولی

  فوم ای پی ای سفید رولی چیست 

فوم EPE یا کف پلی اتیلن منبسط شده ، یکی از پلاستیک های بسیار پرکاربرد در تولید است. فوم پلی اتیلن چیست؟ یک رزین ترموپلاستیک است ، به این معنی که می توان آن را با گرما دادن، ذوب کرد و خنک کرد و اشکال و اشیا مختلف را ایجاد کرد قیمت فوم سفید رولی .

 EPE خصوصیات فیزیکی و شیمیایی فوم 

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی کف EPE همان ویژگی های مطلوب آن است. به دلیل همین خصوصیات است که این پلاستیک در صنایع مختلف از جمله کفپوش ،  گرمایش از کف EPE و ورق کف EPE کاربردهای متنوعی دارد.

خصوصیات فیزیکی فوم رولی 

کف EPE یک پلاستیک بی ضرر است و هیچ طعم و بویی ندارد. این ماده بسیار محبوب برای بسته بندی کالاها است زیرا دارای وزن سبک و انعطاف پذیر است. به نسبت وزن  مقاومت بالایی‌دارد و همچنین دارای مقاومت حرارتی بالایی است. 

فوم EPE در برابر آب ، روغن و بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است. همچنین این ماده عایق بسیار خوبی است.فوم EPE با توجه به کاربرد یا هدف در تراکم های مختلف موجود است.

خصوصیات شیمیایی 

ترکیب شیمیایی پلی اتیلن منبسط شده به بیشتر پلاستیک ها و از فرم (C (H₂) nH₂ شبیه است. فوم EPE معمولاً سفید رنگ است مگر اینکه در طی فرآیند ذوب رنگ یا رنگدانه دیگری به آن اضافه شود. 

از فوم EPE در صنعت پلاستیک به عنوان تخته مهره نیز یاد می شود. این یک فوم سلول بسته است ، که به آن اجازه می دهد تا حجم بیشتری را به خود اختصاص داده و وزن کمی داشته باشد.

قیمت فوم سفید رولی 

قیمت فوم روی به نسبت ضخامت آن متفاوت است.ورق های فوم رولی شامل :

ضخامت  قیمت به ریال
فوم رولی ۱ میل ۲۱۵۰۰
فوم رولی ۲ میل ۳۲۵۰۰
فوم رولی ۳ میل ۴۵۵۰۰
فوم رولی ۴ میل ۵۷۵۰۰
فوم رولی  ۵میل ۶۸۰۰
فوم رولی ۶ میل ۸۰۰۰
فوم رولی  ۸میل ۱۲۳۰۰
فوم رولی ۱۰ میل ۱۴۴۰۰
فوم رولی ۱۵ میل ۲۴۰۰۰۰
فوم رولی  ۲۰میل ۲۹۰۰۰۰
فوم رولی ۲۵ میل ۳۶۵۰۰۰
فوم رولی  ۳۰میل ۴۴۸۰۰۰
فوم تشک ۴۰  میل ۱۱۹۰۰۰۰

این قیمت ها در زمان نوشتن این مقاله بوده است.برای اطلاع از قیمت های به روز با دفتر تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

چه فومی باید بخرم؟

در قدم اول باید تعیین کنید برای چه کاری قرار مورد استفاده قرار بگیره.

از ضخامت های کم میتونید برای بسته بندی وسایل در اثاث کشی و جابجایی و حمل برای ضربه نخوردن اسباب اثاثیه استفاده کنید.

از ضخامت های ۱۵میل و ۲۰ میل و ۳۰ میل عموما برای گرمایش از کف استفاده میشود.البته میتوانید برای گرمایش از کف از فوم تخم مرغی هم استفاده کنید.

ضخامت های بالاتر از ۳۰میل به صورت تشک و تخته ای تولید میشود.

برای گرمایش از کف میتوانید از روکش متالایز یا آلومنیوم استفاده کنید تا عایق حرارتی قوی تر داشته باشید باشید.

فوم رولی روکش آلومنیوم

 

آیا فوم ای پی ای قابل بازیافت است؟

آره! این احتمالاً یکی از مهمترین خصوصیات پلی اتیلن کف شده به دلیل تأثیر بالقوه زیادی است که می تواند بر محیط بگذارد.

کف پلی اتیلن منبسط شده را می توان چندین بار ذوب و به اشکال مختلف تغییر شکل داد. این به دلیل خاصیت مقاومت حرارتی بالای آن است که باعث می شود بتواند ساختار شیمیایی خود را حتی در معرض دمای بالا و تبدیل به پلاستیک مذاب حفظ کند.

این خاصیت بسیار مهم مواد epe است که به شما امکان می دهد تا دوباره مورد استفاده و بازیافت قرار گیرد و میزان پلاستیک در محیط کاهش یابد.

با این حال ، تعداد بسیار محدودی از شرکت ها وجود دارند که بازیافت EPE را ارائه می دهند و به نرخ بازیافت جهانی بسیار کم کمک می کنند. ذوب و بازیافت EPE یا فشرده سازی پلاستیک برای جلوگیری از سوزاندن زباله های EPE یا افزودن آنها به محل دفن زباله بسیار مهم است.

لازم به‌ذکر است که در ایران هنوز شرکتی خدمات بازیافت EPE را ارائه نمیدهد.

بازیافت شده می تواند برای بسته بندی مواد یا به عنوان زیرانداز برای فرش در اتاق های بزرگ استفاده شود.

خرید فوم رولی سایلنت

چرا پلی اتیلن قابل تجزیه نیست

اصطلاح زیست تخریب پذیر برای توصیف پلیمرهایی استفاده می شود که در هیچ نقطه ای از شرایط طبیعی و سازگار با محیط زیست در طی فرآیندهای بیولوژیکی شکسته نمی شوند قیمت فوم سفید رولی .

اکثر پلاستیک ها زیست تخریب پذیر نیستند زیرا از پلاستیک به دلیل ارزان ، با دوام و همه کاره بودن بسیار استفاده می شود. 

با این حال ، شرایط خاصی فرآیند تخریب پلی اتیلن را محکم می کند. آنها عبارتند از: رطوبت ، اکسیژن ، نور خورشید ، کمپوست و افزایش تجزیه بیولوژیکی از طریق کاهش پلیمر آبگریز و افزایش خواص آب دوست.

با این حال ، این هنوز هم یک ماده سازگار با محیط زیست است زیرا می تواند به راحتی در اشیا جدید مانند عایق کف  بازیافت شود. بازیافت کف EPE یک فرآیند کاملاً ساده است که شامل گرم شدن آن تا ذوب شدن و سپس تغییر شکل یا بازسازی آن است .

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

فوم رولی چگونه ساخته می شود؟

همانند اکثر انواع کف مانند فوم پلی پروپیلن منبسط شده (فوم EPP) ، پلی اتیلن منبسط شده (فوم EPE) نیز با استفاده از فشار بالا ، گرما و همچنین یک عامل دمنده در محفظه تحت فشار به نام اتوکلاو تولید می شود.

سپس مواد پلی اتیلن کف شده مذاب در دستگاهی که از آب برای خنک سازی و تشکیل دانه ها استفاده می شود ، به صورت دانه های پلاستیکی کوچک در می آید. 

دانه های پلاستیکی حاصل از آن به عنوان ماده خوراکی استفاده می شود و تحت قالب حرارت و فشار زیاد به قالب های مخصوص تزریق می شود تا دانه ها را ذوب کرده و شکل قالب را به خود بگیرد.

فرآیند تولید کف EPE کاملاً ساده است و بیشتر شامل استفاده از دما و فشار بالا در یک ظرف مهر و موم شده و تحت فشار است. 

مواد باقی مانده EPE که به صورت مهره یا قطعه معیوب است یا حتی موادی که از داخل مواد نفوذ کرده است ، می تواند جمع شده و دوباره به دستگاه خورانده شود تا قطعات کاملاً جدید تولید شود.

این روش ساخت فوم پلی اتیلن است و اصلی است که در بازیافت مواد فوم EPE نیز بازی می کند.

قیمت فوم رولی 20میل

چگونه EPE پردازش می شود؟

برش ، پیرایش ، شکل دهی گرم و لمینیت.

بسته به نوع کاربرد ، می تواند توسط سایر روش های منحصر به فرد نیز پردازش شود.

معمولاً مشتریان نیاز دارند که فوم EPE به اندازه و شکل خاصی سفارشی شود. این می تواند زمانی باشد که آنها نیاز به بسته بندی دقیق برخی از اشیا داشته باشند و EPE باید به شکل جسم بریده شود.

این کار با فرم دهی داغ انجام می شود. فرم دهی داغ معمولاً فقط در موارد خاص که کیفیت محصول نهایی باید بسیار بالا باشد انجام می شود. گاهی اوقات ، فوم EPE همراه با برخی مواد دیگر ورقه ورقه می شود و سپس برش داده می شود و داغ تشکیل می شود. 

قیمت فوم سفید رولی

آیا پلی اتیلن سازگار با محیط زیست است؟

مواد پلی الفین Polyolefin materials (پلی پروپیلن و پلی اتیلن) ​​در مقایسه با سایر مواد ، محصولات سنتی یا مصنوعی کمترین تأثیر زیست محیطی را دارند. 

پلی الفین از رزین های پلی الفین طبیعی تشکیل می شود. این دارای خواص الکتریکی خوب ، اسیدها ، مواد قلیایی ، مقاومت شیمیایی خوب در برابر حلال ها ، مقاومت در برابر فشار محیطی و دوام خوب است.

هر وقت از پلاستیک و محیط می شنوید ، آنچه در ذهن شما می آید ، تصویری از چسب PVC (پلی وینیل کلراید) است که به مدت صد سال در یک محل دفن زباله ، سمی و بدون آسیب دیده است. 

با این حال ، تمام پلاستیک ها از این منظر برابر نیستند. پنجاه سال پیش ، دو عضو جدید از خانواده پلی الفین متولد شدند. پلی پروپیلن (PP) و پلی اتیلن (PE). این دو پلاستیک می توانند کلیه عملکردهای شیشه سنتی ، فلز ، کاغذ یا PVC را انجام دهند. 

آنها می توانند برای ارائه و بسته بندی برش داده شوند ، روی آنها چاپ شود. فویل برجسته و همچنین انجام تمام عملکردهای کلاسور و سایر انواع بسته بندی اطلاعات سنتی. 

PP و PE مقاومت به سایش قابل توجهی دارند و دوام بیشتری نسبت به محصولات سنتی مانند کاغذ دارند.یک عامل مشخص باقی ماند که  سازگار با محیط زیست هست. 

اینها مزایای زیست محیطی پلاستیک های پلی پروپیلن (PP) و پلی اتیلن (PE) است:

آنها به طور گسترده ای بازیافت می شوند

آنها زیست تخریب پذیر هستند (به هیدروژن و کربن تجزیه می شوند).

آنها مواد زائد کمتری را در دفع و تولید تولید می کنند.

فوم تخم مرغی گرمایش کف

چگونه چگالی فوم رولی سفید EPE را محاسبه کنیم؟

برای دانستن چگالی فوم EPE ، ابتدا باید وزن ، قد ، طول و عرض کف را اندازه بگیرید. هرچه چگالی بیشتر باشد ، از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار است. قیمت فوم سفید رولی

سپس می توانید چگالی را با استفاده از فرمول محاسبه کنید:

تراکم = وزن / (ارتفاع * طول * عرض)

دانستن چگالی کف EPE در صورت استفاده خاص بسیار مهم است ، بنابراین می توانید برآوردی از نوع عایق یا محافظت از کف EPE داشته باشید تا بتواند شی را عایق بندی و محافظت کند.

دانستن چگالی کف پلی اتیلن منبسط شده همیشه مورد نیاز نیست ، اما برای کاربردهای مهمتر می تواند مهم باشد.

مزایای فوم سفید رولی EPE چیست؟

فوم EPE چندین مزیت دارد که در این بخش لیست خواهیم کرد: قیمت فوم سفید رولی

۱. بسیار انعطاف پذیر:

فوم EPE در مقایسه با سایر اشکال فوم ماده ای بسیار انعطاف پذیر است. بنابراین EPE بیشترین محافظت را از اشیا shaped با شکل عجیب و غریب می کند.

۲. جذب شوک برتر:

ساختار سلول بسته فوم EPE باعث شده بتواند مقدار زیادی از شوک یا استرس را تحمل کرده و جذب کند و بالشتک مناسبی را برای جسمی که می پوشاند فراهم کند.

۳. فرم را به راحتی بازیابی می کند:

یکی دیگر از مزایای پلی اتیلن منبسط شده این است که پس از حذف منبع استرس یا شوک به سرعت شکل اصلی خود را بدست می آورد. قابل شکستن ، شکستگی ، خرد شدن یا خرد شدن نیست.

۴. مقاومت در برابر مواد شیمیایی:

فوم EPE در برابر مواد شیمیایی خورنده قوی مانند حلالها ، اسیدها و مواد قلیایی بسیار مقاوم است. این امر باعث می شود تا در هنگام ذخیره سازی و نگهداری این مواد شیمیایی ، مانعی یا سپری برای محافظت بیشتر ایجاد شود.

۵. مقاومت در برابر آب / رطوبت:

ساختار شیمیایی کف پلی اتیلن منبسط شده آن را تقریباً نفوذ ناپذیر می کند. بنابراین EPE آب را جذب نمی کند و اجازه عبور از آن را نمی دهد. بنابراین از آن به عنوان محافظ آب برای مواد استفاده می شود.

۶. مقاومت در برابر استاتیک:

برخی از اشکال EPE در برابر استاتیک بسیار مقاوم هستند و بنابراین گرد و غبار و سایر ذرات ریز را به سطح آن جذب نمی کنند.

۷. خصوصیات عایق:

فوم EPE هدایت حرارتی بسیار کمی دارد و بنابراین بهترین عایق را در برابر گرما ارائه می دهد.

۸. غیر سمی و ایمن غذایی قیمت فوم سفید رولی

فوم EPE غیر سمی است و بنابراین می تواند برای بسته بندی مواد غذایی استفاده شود. همچنین در برابر رشد میکروب ها و قارچ های سطح آن مقاوم است. بی بو است.

فروشگاه پایپوکالا PIPOKALA

۹. سهولت در کار: قیمت فوم سفید رولی

استفاده از فوم EPE نسبتاً آسان است. به راحتی برش داده می شود ، قالب می شود ، شکل می گیرد و روی اشیا other دیگر یا خودش چسبانده می شود. بدون استفاده از تجهیزات گران قیمت یا قالب می توان آن را به راحتی به اشیا various مختلفی شکل داد.

۱۰. وزن بسیار سبک قیمت فوم سفید رولی

فوم EPE اگرچه کاملاً سخت است اما بسیار سبک است ، بنابراین حمل و نقل و کار با آن آسان است. به دلیل این خاصیت می تواند برای کاربردهای بسیار متنوعی مورد استفاده قرار گیرد.

۱۱. محدوده دما قابل استفاده:

از فوم EPE می توان در محدوده دمایی ۴۰ تا ۷۰ درجه استفاده کرد بدون اینکه ساختار آن یا هیچ یک از خصوصیات آن را تحت تأثیر قرار دهد و در نتیجه برای بسیاری از کاربردها که به عایق حرارتی یا الکتریکی نیاز دارند بسیار مناسب است.

۱۲. زیبایی شناسی:

کف EPE را می توان در رنگهای مختلف رنگ آمیزی کرد ، بنابراین امکان کدگذاری رنگ یا کاربردهای کاملاً زیبایی را فراهم می کند.

منبع

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

 

 

 

تمام تلاش مجموعه پایپوکالا PipoKala بر این است که خریدی امن و آسان در کنار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بین تمام فروشگاه های اینترنتی و قیمت رقابتی نسبت به بازار برای شما مشتریان عزیز و گرامی فراهم اوریم.

—————————————————————————————————————————————————————-

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – –

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد

————————————————————————————————————————

Check Also

قیمت شیر برقی کلکتور بهتراشان

شیر برقی کلکتور گرمایش از کف

شیر برقی کلکتور ترموستاتیک برای کنترل دما و زمان بندی گرمایی در یک سیستم گرمایش …

۶ comments

  1. خرید اینترنتی سیم کارت همراه اول

    سلام. علاوه بر مزایای فوم EPE که در این مطلب ذکر شد آیا موارد دیگه ای هم داره؟ کجاها بهتره از این فوم استفاده بشه که حداقل هزینه رو داشته باشه؟

  2. .Nice information of Using EPE foam is relatively easy/

  3. سلام برای گرمایش از کف فوم رولی متالایز بهتره یا فوم شانه تخم مرغی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *