فوم تخم مرغی گرمایش کف

قبل از مطالعه اطلاعات فوم تخم مرغی گرمایش ازکف این دکمه ها را به خاطر بسپارید تا بتوانید با ما در ارتباط باشد.

فوم تخم مرغی گرمایش ازکف

فوم تخم مرغی گرمایش ازکف از پانل های گرمایش کف برای ساده سازی نصب سیستم گرمایش کف هیدرونیک مرطوب یا خشک استفاده می شوددو گزینه مختلف سیستم وجود دارد

سیستمهای مرطوب که با بتن یا کف پوش پوشانده شده اند و سیستمهای خشک که بسته به مواد کفپوش می توانند مستقیماً پوشانده شونداز لوله های با کیفیت بالا برای اطمینان از سیستمی با طول عمر بالا استفاده می شود.

عملکرد مطلوب سیستم گرمایش از کف رابطه مستقیمی با کارایی عایق حرارتی به کاررفته در سیستم دارد.زیرا این عایق با جلوگیری از انتقال حرارت به اجزای زیرین ساختمان باعث استفاده بهینه از انر ژی حرارتی سیستم،جهت گرمایش محیط مورد نظر میگردد.

پنلهای هیت فوم گرمایش از کف

با ایجاد یک سطح عایق یکپارچه در زیر لوله های سیستم گرمایش از کف باعث بهره وری انرژی شده و با حذف بست ها جهت مهار لوله ها،باعث حذف روزنه ها  و اجزایی میشود که موجب اتلاف حرارت می شوند. فوم شانه تخم مرغی

با بهره گیری از هیت فوم اجرای سیستم گرمایش از کف به دلیل عدم نیاز به استفاده از بست جهت مهار لوله ها و اندازه گذاری فاصله لوله ها با سهولت،دقت و سرعت زیادی انجام میشود. 

هیت فوم از جنس پلی استایرن انبساطی (EPS) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تحت نظارت سیستم کنترل کیفیت با بهره گیری از قالب تولید میگردد.کنترل مداوم محصولات تولید شده  و پایش خطوط تولید متضمن ارایه محصولی با کیفیت به مصرف کنندگان گرامی میباشد. 

مزایای لوله کشی گرمایش از کف

مزایای استفاده فوم تخم مرغی گرمایش از کف:

نصب آسان:  استفاده از پانل های گرمایش از کف نصب را تا حد ممکن ساده می کند. فرد مجهز به ابزار مناسب می تواند نصب را بدون هیچ گونه پشتیبانی انجام دهد.

کف را گرم نگه دارید ، نه ساختمان:  به دلیل عایق بودن پانل ها ، تلفات گرما وارد طبقه ساختمانی به حداقل می رسد و باعث افزایش بازده انرژی سیستم گرمایش کف می شود.

کاهش صدا:  عایق همچنین نویزهایی را که هنگام راه رفتن افراد روی زمین ایجاد می شود ، جذب می کند. این برای کاربر و همچنین همسایه طبقه پایین او در مورد یک ساختمان آپارتمانی راحت است.

انتقال سریع حرارت :  دقیقاً همان چیزی را که نام آن نشان می دهد انجام می دهد. به دلیل صفحات بزرگ آلومینیومی و کف مستقیم اعمال شده ، انتقال حرارت به کف بسیار سریع انجام می شود. از آنجا که هیچ بتن یا کفی برای خشک شدن وجود ندارد ، می توان از ثانیه ای که محل نصب پر شده و از آن خارج می شود ، از سیستم گرمایش کف استفاده کرد

فوم متالایز گرماش از کف

جوانب مثبت و منفی در یک نگاه: فوم تخم مرغی گرمایش کف

(+) گرمایش با صرفه جویی در مصرف انرژی (+) بدون نیاز به اجرا (+) فضای بیشتر و طراحی بیشتر (+) با تمام کفپوش ها کار می کند (+) ایمنی و راحتی (+) سهولت نصب

(-) هزینه نصب (-) زمان نصب (-) مسئله ارتفاع طبقه ف

فوم تخم مرغی گرمایش کف

درباره گرمایش از کف بیشتر بخوانید:

مزایای گرمایش از کف

۸باور غلط گرمایش کف

قیمت گرمایش از کف

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

مزیت دیگر این سیستم استفاده بیشتر از فضاها است زمانی که شما بخاری، شومینه یا شوفاژ دارید در هر کدام به نوعی به صورت دائم یا فصلی بخشی از فضای اتاق را از دست می‌دهید، در حالی که در این سیستم هیچ فضایی اشغال نمی شود.

دیگر نگران سیاه شدن پرده‌ها و دیوارهایتان نباشید در سیستم گرمایش از کف نیاز به رنگ کردن و تمیز کردن دیوارها و حتی خود رادیاتور نیست. و این روش با حفظ رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر مبلمان و اثاثیه منزل دیرتر کثیف می‌شود.

در سیستم گرمایش از کف

هیچ سطح داغ و لبه تیزی وجود ندارد و دیگر نیازی نیست تا نگران کودک دلبندتان باشید.مزیت دیگر این است که کف گرم و خشک مانع رشد و تکثیر قارچ‌ها و موجودات ریز میکروسکوپی که باعث بروز انواع بیماری‌های پوستی و تنفسی هستند،می‌شود و به سبب همین شرایط بیماری‌هایی مانند: آسم، سرفه‌های آلرژیک و مفصلی را به حداقل می‌رساند.

استفاده از فوم گرمایش از کف مانع این نمی شودکه شما پوشش دلخواه خود را برای کف انتخاب کنید بلکه می توانید هر نوع مصالحی استفاده کنید،بدون اینکه تاثیری در گرمای منزل شما بگذارد

لازم به ذکر است که اشاره کنم به جنس لوله هایی که  در لوله کشی گرمایش از کف استفاده میشود:جنس لوله های مورد استفاده در این سیستم لوله پنج لایه میباشد.

برای ادامه مطلب کلیک کنید

لوله پنج لایه چیست؟

انواع لوله پنج لایه برای گرمایش از کف

فروشگاه پایپو کالا

فوم شانه تخم مرغی (ProCrate Egg Crate )

یک سیستم سریع و ساده برای نصب است. مهمترین مزیت سیستم فاصله لوله و تثبیت کننده های نگهدارنده لوله ساخته شده است. فاصله لوله ها با فاصله کمی از ۵۰ میلی متر ، با افزایش فاصله در ضرب ۵۰ میلی متر ، انعطاف پذیری را به مراکز لوله پروژه شما می دهد.

 • ایمن سازی و فاصله گیری لوله های آماده را فراهم می کند.

 • می تواند با استفاده از کفهای سنتی و مایع استفاده شود

 • مناسب برای تمام طرح های کار لوله

 • مناسب برای مناطق بزرگ با شکل منظم

 • قابل نصب بر روی سطوح جایگزین

 • درجه محافظت از ترافیک پا در حالی که کف پوش در حال ریختن است

 • خروجی های معمولی تا ۱۲۲ وات بر متر مربع 

 

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت کاتالوگ ,پیش فاکتور با مشاورین پایپوکالا تماس بگیرید.

تلفن دفتر پایپوکالا:۰۲۱۳۳۱۷۵۹۹۱

محمدرضا علیپور:۰۹۱۲۶۲۶۵۳۶۱

پشتیبانی۱ :۰۹۰۳۵۸۴۷۰۸۶

ساعت پاسخگویی:۸صبح -۸شب

فوم گرمایش از کف متالایز

وظیفه اصلی این فوم یک نواخت کردن کل دما در سیستم لوله کشی گرمایش از کف است.

 فوم رول با رویه متالایز آلومینیومی همانطور که از نامش پیداست استفاده فراوانی در طراحی و ساخت سیستم گرمایش از کف ویلا و ساختمان های مسکونی دارد. در حال حاضر از فوم‌ها در صنایع مختلف و متنوعی استفاده می‌شود. صنعت مبلمان، کف‌پوش‌های ورزشی، سیستم‌های عایق و.. تنها گوشه‌ای این موارد به شمار می‌رود.

 از دو نوع سفید و مشکی (الاستومری) با روکش متالایز و روکش الومینوم تولید می شود . مزایای این فوم: عایق در برابر گرما ، سرما ، عایق حرارتی ، برودتی و مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر آتش سوزی . 

کاربرد متالایز

خصوصیات هر  فوم در ساختار آن کمک میکند در زمینه خاصی از آن استفاده شود به عنوان مثال از فوم‌هایی که ضخامت آن‌ها به میزان ۲ میلی‌متر است مانند فوم سایلنت در فرایند کف پوش های لمینیتی استفاده میشود. حال اگر این زخامت کمتر یا بیشتر از این عدد مشخص شده باشد کار دچار مشکل میشود.

در توضیحات بالا فوم گرمایش از کف  را به طور کامل برایتان شرح دادیم . فوم گرمایش از کف معمولا به شکل فوم رول تولید می شود. در حقیقت این محصول فوم پلی اتیلن است که دارای روکش فلزی و آلومینیومی می باشد این نوع از فوم  که دارای روکش آلومینیومی است بیشتر در موارد گرمایش از کف استفاده می‌شود. درواقع وجود این عایق آلومینیومی از رسیدن آسیب‌های آحتمالی به پارکت‌ها در روند گرمایش از کف، محافظت می‌کند

مشخصات فوم متلایز

در این  نوع از فوم‌های فشرده در ضخامت‌های ۲ میلی‌متری تولید می‌شوند. طول فوم متالایز ۵۰ متر بوده و دارای عرضی به مقدار ۱ متر است. درواقع هر رول می‌تواند سطحی به میزان ۵۰ مترمربع را تحت پوشش قرار دهد. ضخامت های ۵ میل ، ۸ میل و ۱۰ میل پر استفاده ترین انواع فوم متالایز هستند

نمایندگی پارس پلاست

فروشگاه پایپوکالا به تمام نقاط کشور بار ارسال میکند:

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان – –

سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار- سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار- فارس – شیراز – کازرون، جهرم و مرودشت- قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه- قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک- کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه- کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس –

– میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد،خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان و بلوچستان،شهرکرد،شیراز،فارس،قزوین،قم،کرج،کردستان،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد

نمایندگی های لوله نیوپایپ فوم تخم مرغی گرمایش کف

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر کرمان

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر یزد

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر تهران

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه گرمایش از کف شهر کرمانشاه

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر بانه

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه گرمایش از کف در شهر اصفهان

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر قزوین

فوم تخم مرغی گرمایش کف

-نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر تبریز فوم تخم مرغی گرمایش کف

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر رشت

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر قم فوم تخم مرغی گرمایش کف

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  سوپرپایپ در شهر شیراز

نمایندگی لوله و اتصالات پنج لایه  گرمایش از کف در شهر کردستان

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر سیستان

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر بندرعباس

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر مازندران

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپدر شهر چهارمحال و بختیاری

نمایندگی لوله اتصالات نیوپایپ در شهر ابادان

نمایندگی لوله نیوپایپ گرمایش ازکف در شهر خوزستان

7 دیدگاه دربارهٔ «فوم تخم مرغی گرمایش کف»

 1. بازتاب: معرفی انواع فوم گرمایش از کف | مجله اينترنتي سفرنويسان

 2. بازتاب: نمایندگی لوله آذین سپاهان-تا 24 درصد تخفیف و ارسال رایگان

 3. بازتاب: آدرس نمایندگی لوله پنج لایه سوپرپایپ کجاست؟ |تا16% تخفیف

 4. بازتاب: قیمت فوم سفید رولی |خرید فوم تشک-انواع عایق پلی اتیلن

 5. بازتاب: مزایای گرمایش از کف |نمایندگی فوم تخم مرغی|قیمت وکاتالوگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *